DarkAge WOW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkAge WOW

Community & DataBase Developers Forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ULTIMATUM DE 3 ZILE

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ice90men




Number of posts : 46
Registration date : 2007-05-14

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeTue May 15, 2007 4:42 pm

1:DACA NU SE MARESTE DROPU IN MAXIM 3 ZILE IMI BAG ....IN EL DE SERVER SI PLEC CU BAIETI MEI DE PE SERVER SA RAMANA NUMA AXEL SI CEILANTI GMEI.....NU STIU CUM VA SUNA VOUA 2 X DROPU FATA DE CELELANTE 25X MOBS,30X Q,30 GOLD.....CU DROPU ASTA VA PUTETI PISA IN ELE ISTANTE CA NU PICA NIMIKA

2:DUPA CE CA ERA DOAR UN PORTAL CATRE SILVERMOON SI ALA NU LATI REFACUT DUPA CE SA STRICA CU UPGRADEUL......BINE CA LA ALIANTA ATI PUS TOATE PORTALE SI LA HORDE NIKI UN PORTAL.....SE PARE CA FAVORIZATI ALIANTA
Back to top Go down
Admin
Admin



Number of posts : 157
Registration date : 2007-05-13

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeTue May 15, 2007 6:09 pm

1.In legatura cu dropul...cum ar fii sa iti dau eu tie ce item vrei?
ca sa nu te mai chinui sa ai drop mare...ce mare scofala iti dau tot si gata?e bine?

Bah baiatule...daca nu sti sa apreciezi munca pe care o fac,mai bine stai in banca ta si scuteste-ma!
Vad ca faci atatea comentarii...intrebarea mea e...cu ce ai ajutat u serv asta?
sti cate zile am pierdut eu,doar ca sa il instalez ,ca sa mearga tot db-ul 100% si sa fixez buguri si etc?

Si oricum...gino este cel care a decis asta!...Oricum nu as putea sa accept drop mai mare!
Daca nu iti convine...esti liber sa pleci...si stai pe serverele alea...pe care faci tier 6 in 2 zile full...si dupaia stai si te uiti la joc ca la bibelou

Daca nu sti cum se joaca WOW si ce este wow...mai bine ai tacea...
Sa sti ca nu joci MuOnline...joci WOW daca nu ai realizat

2.Portalurile nu le-am pus eu...si nici nu le-as pune...eu sunt un adept pt blizz like 100%...si asta include si drop si exp si tot!
Eu nu pun asa ceva in joc...Dar cine doreste portaluri ,eu cred ca este lenea in persoana...o persoana foarte comoda...

Daca nu muncesti, nu ai!
Back to top Go down
https://darkage.canadian-forum.com
ice90men




Number of posts : 46
Registration date : 2007-05-14

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeTue May 15, 2007 8:56 pm

dejaba stiu tu juca wow mah...da echilibreaza xp rate daca esti asa de bun.....dac tie akuma ti se pare cai echilibrat ....fugi tare si mai bine lasate de srv...
Back to top Go down
Admin
Admin



Number of posts : 157
Registration date : 2007-05-13

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeTue May 15, 2007 8:59 pm

mosu...eu nu am zis ca e echilibrat!
si daca nu as fii developer de database ...sincer, m-as lasa de wow!

acum...daca ai vrea si drop mai mare...atunci uite cum facem...

eu incerc sa vb cu gino...dar u treb sa imi spui daca esti de acor cu o chestie:

sa scadem si exp si money...si atunci crestem dropul...ce zici de asta?
si putem face un pool pt asta daca vrei!
Back to top Go down
https://darkage.canadian-forum.com
ice90men




Number of posts : 46
Registration date : 2007-05-14

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeTue May 15, 2007 9:17 pm

da mie imi convine si 1 xp rate numa drop vreau sa fie ceva
Back to top Go down
Admin
Admin



Number of posts : 157
Registration date : 2007-05-13

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeTue May 15, 2007 10:26 pm

am inteles ca s-a marit dropul la 3...asa e bine?

treb sa te gandesti ca nu poate fi prea mare...ca treb sa pice si itemele de quest...si e important si acest mic detaliu!
Back to top Go down
https://darkage.canadian-forum.com
Admin
Admin



Number of posts : 157
Registration date : 2007-05-13

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeWed May 16, 2007 11:27 am

bai chucki ...eu va ca u ori esti cainele tau...ori nu vrei sa pricepi..incepeti sa deventi stresanti cu chestia asta...
am repetatat de 540874302987 de ori...ca sa nu va asteptati la mare lucru din OL adica OutLands....are 2 luni aproape de cand s-a implementat si u vrei sa fie ca vechiul 1.12.1? adica sa mearga tot?este imposibil fiule...daca vrei sa vezi asta...atunci pune mana si fa fixuri... daca nu sti... wowd3stiny@yahoo.com e id-ul meu de yahoo...si te invat ...nu e absolut nici o problema....
Deci va rog frumos...nu mai faceti relatari la instantele sau orice altceva din OL...doar postati bugurile...pt ca ,repet, OL e intr-un stadiu naspet...stiu si eu asta....dar in timp se face....
In plus....Blizzard doar ce a implinit 2 ani de la lansare...acum sa aiba 2 ani juma...dar nu 3...
Si in karazhan eu am fixat faction-urile...yar Holy dropul....a spus cineva altceva sau ceva ca am fixat in legatura cu problema pe care o acuzi u?
Eu nu imi aduc aminte sa fii facut niste afirmatii hazardate de genul ala....

Cine vrea sa vada cum se fac lucrurile si cat treb sa iti bati creierii...sa ia id-ul meu si eu il invat tata....ca sa nu ziceti voi ca munca la db e floare la ureche....ca nu e! si cere o spinare de timp....si sunt multe....
Iar daca mai si intalnesti playeri flegmatici, care in loc sa posteze bugurile, ei ne acuza pe noi de ele....pai nu stiu ce am relizat atunci???!!!!
Se presupune ca Adminii cu Playerii trebuie sa fie o echipa...daca vrem ca srv sa avanseze fast...

In legatura cu dropul...propun asa...o sa fac eu un topic...si vreau ca lumea sa posteze exp si dropul preferat....si asa ne vom intelege...si vom realiza nici prea mare nici prea mic!
Back to top Go down
https://darkage.canadian-forum.com
Admin
Admin



Number of posts : 157
Registration date : 2007-05-13

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeWed May 16, 2007 12:21 pm

Eu sunt Axel...ti s-a parut tie ca sunt flegmatic?
nu uita sa pui dropul dorit!

Astept lista!
Back to top Go down
https://darkage.canadian-forum.com
Hellu




Number of posts : 21
Registration date : 2007-05-16

ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitimeWed May 16, 2007 1:50 pm

ice90men wrote:
1:DACA NU SE MARESTE DROPU IN MAXIM 3 ZILE IMI BAG ....IN EL DE SERVER SI PLEC CU BAIETI MEI DE PE SERVER SA RAMANA NUMA AXEL SI CEILANTI GMEI.....NU STIU CUM VA SUNA VOUA 2 X DROPU FATA DE CELELANTE 25X MOBS,30X Q,30 GOLD.....CU DROPU ASTA VA PUTETI PISA IN ELE ISTANTE CA NU PICA NIMIKA

2:DUPA CE CA ERA DOAR UN PORTAL CATRE SILVERMOON SI ALA NU LATI REFACUT DUPA CE SA STRICA CU UPGRADEUL......BINE CA LA ALIANTA ATI PUS TOATE PORTALE SI LA HORDE NIKI UN PORTAL.....SE PARE CA FAVORIZATI ALIANTA

Eu am pus portalurile. Intai leam pus la ally dar m-am culcat dupa aia si a doua zi m-am trezit cu gm level 1 si nu mai am cum sa le pun. Daca vrea alt gm sa le puna e bine. Eu nu mai pot ca nu am comenzile.
Back to top Go down
Sponsored content





ULTIMATUM DE 3 ZILE Empty
PostSubject: Re: ULTIMATUM DE 3 ZILE   ULTIMATUM DE 3 ZILE Icon_minitime

Back to top Go down
 
ULTIMATUM DE 3 ZILE
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DarkAge WOW :: Community Forum :: WoW Suggestions-
Jump to: