DarkAge WOW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkAge WOW

Community & DataBase Developers Forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 O comunitate "minunata"

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Viva




Number of posts : 1
Registration date : 2007-06-10

O comunitate "minunata" Empty
PostSubject: O comunitate "minunata"   O comunitate "minunata" Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 11:36 pm

Azi in timp c ma jucam,a intrebat un player daq celorlalti l merg spellurile,la hmmmm priest parq era,nush sigur,si ceilalti au inceput sa-l injure si sa-l faca in toate felurile,si el tot vorbea destul d frumos,dar totusi ceilalti,in frunte cu un admin,ziceau numai porcarii...n-am mai vazut asha cva p nici un server,e o premiera pt mine,atatea injuraturi si vorbe urate,si pt c?ca a intrebat cineva daq merg 2 spelluri...f urat...nush c fel d server acesta,dar dupa aparenta pare destul d serios,dar s pare ca m-am inselat amarnic...
Desi ceilalti vorbeau extrem d urat,adminul zicea ca ii da ban LUI,in timp c el vorbea la fel d urat,si playerul tot nu depasise bariera injuraturilor...poate ca nu avea nici un rost c am spus,oricum nu ma joc p server,am incercat cateva min,cat sa vad cum e,si mi-a ajuns pt toata viata...si am vazut ca erau doar 25 d playeri,cu comportamentul acesta ma mir ca nu sunt mai putini...bye
Back to top Go down
Admin
Admin



Number of posts : 157
Registration date : 2007-05-13

O comunitate "minunata" Empty
PostSubject: Re: O comunitate "minunata"   O comunitate "minunata" Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 10:48 pm

Multumesc pt remarca...
Si multumesc ca apreciezi munca pe care eu o prestez...eu ma ocup cu upgradarea acestui server, este la zi...si mult mai multe...nu sunt un admin prea activ in game...pt ca nu prea imi place lucrul asta...sunt genul de tip din spatele scenei....

In legatura cu ce ai spus despre playeri...se poate...si nu te contrazic...si eu imi cer scuze...Mai mult nu comentez pt ca nu este partea mea...

Sper sa nu fi jignit cu ceva...O zi buna!

P.S. Nu stiu ce nume avea adminul din server dar pe mine toti ma stiu sub pseudonimul de "Axel"...nu de alta...dar daca tot mi-ai apreciat munca...sa ma si sti dupa nume...sa nu se faca vrei confuzie cu cel din joc!

Cheers
Back to top Go down
https://darkage.canadian-forum.com
 
O comunitate "minunata"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SCRIETI CE "DROP" DORITI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DarkAge WOW :: Community Forum :: General Discussion-
Jump to: