DarkAge WOW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DarkAge WOW

Community & DataBase Developers Forum
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 PROBLEME TEHNICE

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin



Number of posts : 157
Registration date : 2007-05-13

PROBLEME TEHNICE Empty
PostSubject: PROBLEME TEHNICE   PROBLEME TEHNICE Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:17 am

Imi cer mii de scuze fiecarui player de pe server...dar se pare ca ,calc server se restarteaza din modive dubioase...eu,Axel,cred ca se supraincalzeste...
Azi o sa vb cu gino...si o sa repuna XP in loc de VISTA,OS-ul curent, deoarece am observat ca prea se restarteaza calc...

Sper ca sa nu fiti deamagiti...si planuiesc, ca sa pun niste updates puternice zilele astea...atat pt core cat si pt db...cu siguranta o sa va placa...deoarece s-a mai lucrat f mult la OutLands...si binenteles la Azeroth-ul de alta data!...Toata munca este blizzlike...si voi avea grija ca sa fie inclusa in server...

Asa cum am rezolvat problema cu conturile...care erau scrise sub forma de crash...asa o sa rezolv problema...impreuna cu gino, seful acestui server...

Tin sa anunt,ca numele acestui server se va schimba...din motive proprii...Eu nu va pot da informatii sau mai multe informatii in legatura cu acest subiect.

In ceea ce priveste stabilitatea,serverul este de 8x mai stabil ca acum 2 saptamani...adica...nu stiu cati dintre voi stiti...dar serverul a stat on numai cate 36,46 ore fara crash...iar imbunatatirile continua...dupa marele update de db si core...mai planuiesc o optimizare a db-ului...care va aduce stabiliate mult mai concreta...si rezolvare la sute de buguri..atat stiute cat si nestiute!...

P.S.Imi cer scuze pt restarturile multiple ale calc...si sper sa intelegeti ca trecem printr-o perioada dificila din punct de vedere tehnic!...

NU DORIM SA VA STRICAM VACANTA!...
Back to top Go down
https://darkage.canadian-forum.com
 
PROBLEME TEHNICE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» probleme cu caracterul
» probleme cu caracterul II

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
DarkAge WOW :: Community Forum :: WoW Technical Support-
Jump to: